Logo
Zero Ajans | İzmir Web Tasarım
image
Zero Reklam Ajansı

Sosyal Medya

Sosyal Medya, markalar açısından itibarın izlenmesi, imajın şekillendirilmesi ya da yeniden oluşturulması için dijital dünyanın en yaratıcı sahası olarak görülmektedir. Her yaştan insanın yoğun olarak kullandığı Facebook, Instagram ve Linkedn gibi sosyal medya kanalları aracılığı ile markanızı, sunduğunuz hizmet ve ürünleri hedeflediğiniz kitleye hızlı ve etkili şekilde sunuyoruz. Zero Dijital Reklam Ajansı olarak sosyal medyada size en uygun profili oluşturuyor, metin destekli görsel paylaşımlar ve reklamlarla kazanç payınızı arttırıyoruz.

Sosyal Medyanın Amaçları

Sosyal medya her an değişen ve gelişen, kullanıcılarla paralel bir şekilde yaşayan bir platformdur. Bu nedenle sosyal medyanın etkin ve etkili bir şekilde kullanılması marka tanıtımında amaçtır. Sosyal paylaşım platformları geniş bir pazar ağı meydana getirmiştir ve bu pazardan büyük bir pay almanız için profesyonel bir destek almak kaçınılmazdır. Zero Dijital Reklam Ajansı olarak Sosyal Medya Danışmanlığı, Sosyal Medya Hesap ve Reklam Hesabı yönetimi gibi geniş yelpazede hizmet vermekteyiz.

Sosyal Medyanın Avantajları

  • Hedef kitlenize en hızlı yoldan ulaşmış olursunuz.
  • Markanızın hedef kitleniz için kolay ulaşılabilir bir hale gelir ve etki alanınızı genişletirsiniz. İnstagram, Facebook, Linkedin gibi sosyal medya platformlarının dijital dünyanın vitrini olduğu günümüzde, sizi en iyi şekilde tanıtıp rakiplerinizin önüne geçmenizi sağlarız.
  • Sektörünüze ve hedef kitlenize doğrudan ulaşarak dijital dünyada geniş bir vitrine sahip olursunuz.
  • Sosyal medya hesaplarınızdan özgün ve kaliteli paylaşımlar yaptığımızdan, arama motorlarında daha yukarılarda yer alma şansınız artmaktadır.
  • Görsel tasarımlar, fotoğraf çekimleri ve video prodüksiyonlarından oluşan sunumlar ile marka imajınız güçlü bir şekilde sosyal medyada yer bulur.
  • Marka bilinirliğinizi arttırır ve ulaşmak istediğiniz kitleye nokta atışı yaparak hedefinizi gerçekleştirirsiniz.
  • Sosyal Medyada yaptığımız paylaşımlar ile hesaplarınızı güncel tutmanızı sağlarız.
İZMİR SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Hangi Sosyal Medya Platformlarını Yönetiyoruz

Sosyal medya yönetimi yaparken size maximum fayda sağlayacak sosyal medya platformlarını seçip sektörünüze uygun içerik üretiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Sizlere Hangi Olanaklar Sağlar

Ürün ve hizmetlerinizi sosyal medya içerikleri sayesinde hedef kitlenize en kısa yoldan tanıtın.

Process
1

Pazar Araştırması

Sizi ve rakiplerinizi araştırarak orjinal içerik üretimi yapıyoruz.Markanızı üst sıralarda konumlandırma çalışmaları için detaylı analiz sonrası metin yazarlığı, hastag araştırmaları, platformlara göre yabancı dil çevirileri ile hem yurt içi hem de yurt dışı imaj yönetimi yapıyoruz.

2

İçerik Üretimi

Zero Reklam Ajansı olarak dikkat çekici içerikler üretiyoruz. Hareketli görsel tasarımları ve kreatif içerikler ile markanıza özel oluşturduğumuz strateji ve kurumsal kimliğinizi öne çıkaracak paylaşımlar sağlıyoruz.

Process
Process
3

Fotoğraf / Video

Hizmet ve ürünlerinizi sosyal medya hesaplarınızda en iyi şekilde gösterebilmeniz için fotoğraf ve video - drone çekimlerini profesyonel ekibimiz ile yapıp gönderi hazırlıyoruz. Böylelikle ürün hizmet görselleme işi için zaman kaybetmiyorsunuz.

4

Raporlama ve Analiz

Sosyal medya hesap yönetimi yapmamızın bir diğer amacı ise etkileşim miktarını yükseltmektir. Haftalık, aylık raporlama ile hesapların ve gönderilerin planlanan hedef kitleye etkin bir şekilde ulaşıp ulaşmadığını kontrol ediyoruz. Bu raporları sizler ile paylaşıp sosyal medya hesap yönetimizi firmanıza sağladığı faydaları ölçebiliyoruz.

Process

Biz Bu İşi Neden Mi İyi Yapıyoruz?

Donec metus lorem, vulputate at sapien sit amet, auctor iaculis lorem. In vel hendrerit nisi. Vestibulum eget risus velit.

service

Reliable Service. In House Team

In vel hendrerit nisi. Vestibulum eget risus velit.

service

Trusted by People Like You

In vel hendrerit nisi. Vestibulum eget risus velit.

service

Complete Technical Competency

In vel hendrerit nisi. Vestibulum eget risus velit.

service

Friendly & Cordial in Nature

In vel hendrerit nisi. Vestibulum eget risus velit.

service

Excellent Quality Delivered on Time

In vel hendrerit nisi. Vestibulum eget risus velit.

service

Effective & Continuous Communication

In vel hendrerit nisi. Vestibulum eget risus velit.

HADİ BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Sosyal Medya Yönetimi Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin

İletişim

Hemen Ara +90 232 422 0 400

shape
shape
shape
shape