İzmir Sosyal Medya Yönetimi
İZMİR SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Yenilikçi Sosyal Medya Yönetimi

İzmir'de sosyal medya yönetimi alanında 200'den fazla hesap yönetimi ve reklam hesapları yönetimi tecrübesi ile Zero Reklam Ajansı, dijital dünyada markanızın varlığını kanıtlamak ve gelirinizi artırmak için sosyal medya hesaplarınızın danışmanlığını sizler için etkili bir şekilde yürütüyor. Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter gibi dijital platformlarda, hedef kitlenizin ilgisini çekmeniz için gereken yazılı ve görsel medya içeriklerini sağlama konusunda uzmanız.

Sosyal medya için içerik üretimi, markanızı en iyi şekilde yansıtacak, marka bilinirliğinizi artıracak içerikleri dijital dünyada başarılı bir şekilde sunmanızı sağlamak için doğru içeriği doğru zamanda doğru hedef kitleye ulaştırma amacımızı taşır. Ürünlerinizi ve markanızı en iyi şekilde temsil edecek görselleri seçip tasarlayarak metinlerle zenginleştiriyoruz. Aylık sunumlarla ve en yoğun geri dönüşü alabileceğiniz bir sistemle paylaşımlarınızı planlıyoruz.Sosyal medya platformlarında markanıza kimlik kazandırıyor ve güçlendiriyoruz. Marka bilinirliğinizi artırıyor, müşteri sayınızı arttırarak yüksek etkileşim oranına sahip hedef kitlenizle sizi bir araya getiriyoruz.

Sosyal Medya Yönetiminin Avantajları

Hedef kitlenize en hızlı şekilde ulaşmanıza yardımcı oluyoruz. Günümüzün dijital vitrini olan platformlarda, yani Instagram, Facebook ve LinkedIn gibi sosyal medya mecralarında sizi en etkili şekilde tanıtarak rakiplerinizin önünde olmanızı sağlıyoruz. Sosyal medya yönetimi hizmetimizle, sektörünüz ve hedef kitlenizle doğrudan etkileşime geçerek geniş bir dijital varlık oluşturmanızı sağlıyoruz.
İzmir de Sosyal Medya Ajansı olarak, güçlü bir marka imajı oluşturmak için görsel tasarımlar, fotoğraf çekimleri ve video prodüksiyonlarından oluşan sunumlar hazırlıyoruz. Belirli zaman aralıklarında içerik paylaşımları yaparak hesaplarınızın güncel kalmasını sağlıyoruz.
Düzenli içerik paylaşımı ve reklam yönetimi konularında profesyonel destek alarak markanızı dijital dünyada en etkili şekilde konumlandırabilirsiniz. Marka bilinirliğinizi artırır ve ulaşmak istediğiniz hedef kitleye kesin bir şekilde ulaşarak hedeflerinizi gerçekleştirirsiniz.

Sosyal Medya Hesaplarını Nasıl Yönetiyoruz.

 • Sosyal Medya Hesaplarınız yoksa oluşturulur, düzenlemeleri yapılır.
 • Profil bilgileri, Kapak fotoğları ve firma bilgileri düzenlenir.
 • Sosyal medya hesaplarınızın içerik editörlüğü yapılır.
 • Markanızın değerlendirilmesi, rakiplerinizin analiz edilmesi.
 • İletişim dilinin tespit edilmesi ve hashtag tespitlerinin yapılması.
 • İçerik editörlüğü ve metin yazarlığı hizmeti.
 • Kreatif direktör yönetiminde yaratıcı fotoğraf çekimi yapılması.
 • İçerik kurguları ve web sitesi ile entegre çalışmalar yapılması.
 • Paylaşılacak içeriklerin markanızı doğrudan ifade etmesi ve herhangi bir yanlış algının oluşmasına müsaade etmeyecek şekilde tasarlanması. Etik ve doğru etkileşimde bulunulması.
 • Sizin adınıza kurumsal çatı altında görseller hazırlanması, özel günlerde paylaşım yapılması.
 • Gelen yorumları sizin adınıza cevaplama, gerekli bildirimleri ilgili kişilere bildirme.
 • Facebook Businness hesap oluşturulması ve reklam yönetimi
İZMİR SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ

Hangi Sosyal Medya Platformlarını Yönetiyoruz

Sosyal medya yönetimi yaparken size maximum fayda sağlayacak sosyal medya platformlarını seçip sektörünüze uygun içerik üretiyoruz.

Sosyal Medya Yönetimi Sizlere Hangi Olanaklar Sağlar

Ürün ve hizmetlerinizi sosyal medya içerikleri sayesinde hedef kitlenize en kısa yoldan tanıtın.

İzmir Sosyal Medya Yönetimi
1

Pazar Araştırması

Sizi ve rakiplerinizi araştırarak orjinal içerik üretimi yapıyoruz.Markanızı üst sıralarda konumlandırma çalışmaları için detaylı analiz sonrası metin yazarlığı, hastag araştırmaları, platformlara göre yabancı dil çevirileri ile hem yurt içi hem de yurt dışı imaj yönetimi yapıyoruz.

2

İçerik Üretimi

Zero Reklam Ajansı olarak dikkat çekici içerikler üretiyoruz. Hareketli görsel tasarımları ve kreatif içerikler ile markanıza özel oluşturduğumuz strateji ve kurumsal kimliğinizi öne çıkaracak paylaşımlar sağlıyoruz.

İzmir Sosyal Medya Yönetimi
İzmir Sosyal Medya Yönetimi
3

Fotoğraf / Video

Hizmet ve ürünlerinizi sosyal medya hesaplarınızda en iyi şekilde gösterebilmeniz için fotoğraf ve video - drone çekimlerini profesyonel ekibimiz ile yapıp gönderi hazırlıyoruz. Böylelikle ürün hizmet görselleme işi için zaman kaybetmiyorsunuz.

4

Raporlama ve Analiz

Sosyal medya hesap yönetimi yapmamızın bir diğer amacı ise etkileşim miktarını yükseltmektir. Haftalık, aylık raporlama ile hesapların ve gönderilerin planlanan hedef kitleye etkin bir şekilde ulaşıp ulaşmadığını kontrol ediyoruz. Bu raporları sizler ile paylaşıp sosyal medya hesap yönetimizi firmanıza sağladığı faydaları ölçebiliyoruz.

İzmir Sosyal Medya Yönetimi
HADİ BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Sosyal Medya Yönetimi Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin

İletişim

Hemen Ara +90 232 422 0 400

İzmir Sosyal Medya Yönetimi
İzmir Sosyal Medya Yönetimi
İzmir Sosyal Medya Yönetimi
İzmir Sosyal Medya Yönetimi