İzmir Web Tasarım
Zero Reklam Ajansı

İZMİR YÖNETİM PANELİ TASARIMI

Yönetim Paneli Tasarımı ile web siteniz, e-ticaret siteniz üzerinde değişiklik yapmanız, ürün görsel ve metinlerini girmeniz ve sürekli güncel tutmanız mümkün olmaktadır. Zero Reklam Ajansı olarak web sitesi tasarımı yaparken sizi bilgilendirir, yönetim paneli isteyip istemediğiniz konusunda karar vermenizi sağlarız. Yönetim paneli tasarımı, kontrolün sürekli olarak siz de olmasını sağlar, istediğiniz değişiklikleri, güncellemeleri anlık yaparak zamandan tasarruf edersiniz. Web sitenizi kendi isteğinize göre şekillendirir, yönetim paneli ile kontrolü devamlı sağlarsınız. Kullanıcı adı ve parolanızı yazarak panele giriş yaptığınızda sitenizin içeriğinde düzenlemeleri kolayca ve hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Web sitesi düzenlemelerinde içerik, resim, video, ekleme limiti yoktur ve sınırsızca eklenebilir.

İZMİR Web Tasarım

İzmir’de Web Tasarımı Denince Neden Biz?

Sadece bir web sitesi yapmıyoruz,hayalinizi inşa ediyoruz.

İZMİR Web Tasarım

Web Tasarımda Nelere Önem Veriyoruz

Yenilik ve Yaratıcılık
  • Teknolojik uyum ve en son trendlerİ yakından takip ediyor ve tasarımlarımıza uyguluyoruz.
SEO Teknikleri ile Arama Motorlarında Üst Sıra
  • Bir web sitesini arama motoru sıralamaları için optimize ederken, insanların istedikleri bilgileri hızlı ve kolay bir şekilde bulmalarına yardımcı oluyoruz. SEO başarılı olduğunda, insanların bilgi aramak için web'de daha az zaman harcamasına ve ihtiyaçlarını karşılamayan sayfalar yerine siz bulmalarını sağlıyoruz.
Mobil Uyumlu Tasarım
  • Mobil cihazların masaüstü bilgisayarların hemen hemen yerini aldığı günümüzde bir web sitesinin telefon ve tabletler ile de uyumlu çalışması gerçeğini önemseriz. Tasarladığımız her web sayfası ayrıca mobil uyumlu hale getirir ve eksiksiz sunarız. İnternet siteniz masaüstü bilgisayarların yanı sıra tablet ve telefonlardan da en iyi görüntüyü verir.
Kullanıcı Dostu Arayüzler
  • İyi bir kullanıcı deneyimi, interneti kullanmayı herkes için daha kolay ve daha keyifli hale getirir. Tasarladığımız sade ve şık Web sayfalarının kullanım kolaylığı sağlayan ara yüzleri ile hedef kitlenize keyifli bir gezinti sunuyor ve aradıkları hizmeti almalarını sağlıyoruz. Kullanımı kolay yönetim panelleri ile sizlerin de içerik yönetiminde hızlı sonuçlar almanızı sağlıyoruz.
İzmir Web Tasarım
HADİ BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Web Siteleri Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak için Bizimle İletişime Geçin

İletişim

Hemen Ara +90 232 422 0 400

İzmir Web Tasarım
İzmir Web Tasarım
İzmir Web Tasarım
İzmir Web Tasarım